Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod agility - MR bíglů Horka nad Moravou 11/10

29. 11. 2010
  13.-14.11.2010
MR bíglů Horka nad Moravou
rozhodčí: Jaroslava Podmolová

Na Mistrovství republiky bíglů jsem se hodně těšila. Sice nás čekala poměrně dlouhá cesta až do daleké Horky nad Moravou, ale předpokládala jsem perfektní víkend plný legrace. Bíglaři jsou totiž tak trochu jiní pejskaři a spoustu věcí prostě neřeší a  díky bíglům mají holt smysl pro humor.. :-D ..tedy alespoň většina z nich..
Musím hned na úvod napsat, že očekávání bezva víkendu se naplnilo do puntíku.

S Péťou od bíglic jsme vyrazily už v pátek odpoledne, protože jsme se chtěly na první soutěžní den vyspat již na místě, aby jsme v sobotu nemusely vstávat v brzkých ranních hodinách.
Hned po příjezdu na místo jsme se na parkovišti potkaly s Pájou a Marťou.. No a od té doby až do neděle jsme se nepřestaly smát... :-)) :-) :-))

ObrazekIndýrka mi opět dokazovala, že když chce, tak běhat umí a to docela rychle.. Bohužel v otevřených bězích jsme se diskly jednou v sobotu a jednou v neděli, takže jsme neměly šanci ani v jednotlivcích ani ve družstvech... Ale Indy běhala parádně a jeden z disků byl po skvělém běhu na poslední překážce.. Oblíbený Indýrčin vtípek.. :-D :-)) :-D
Urvaly jsme jen nějaké ty medaile ve zkouškách. Jednou 2. místo a jednou 3. místo.

ObrazekSe Zlaťulí, který běhal pouze zkoušky, jsme dopadli jako sedláci u Chlumce... Dvakrát dis. :-(

I tak jsme si víkend parádně užili a těším se na další podobnou akci... :-)

..a jak jinak než vééééélká gratulace Pétě!!!